İzmir klima servisi
İzmir klima servisi

BORNOVA ALARKO KLİMA SERVİSİ 489 84 74

GUNUN HER SAATİNDE  TELEFONLA SERVİSİ HİZMETİ   489 84 74


Telefon:   232 489 84 74  

 FAX :        232 489 84 74

 Gsm:        0537 995 4110
    
 Adres:      Rakım Erkutlu Caddesi No:62A  İZMİR

 E-Mail:     
İzmirservismerkez@outlook.com

 

İzmir alarko servis hizmeti ile ısıtma soğutma sistemlerının öncü markaları arasında yer almakta olan alarko ürünlerıne firmamız akgül teknik olarak hizmet vermektedir. İzmir alarko servisi olarak alarko ürünlerının kombi klima ve Termosifonlarına hizmet vermekteyiz. alarko Servisliği ile firmamızın yaptığı her işlem bir yıl garanti altındadır.

 

İzmirin butun ilçelerinden daikin klima hizmeti verilmekte Daikin ürünlerine özel servis hizmeti verilmektedir. Gelişen ve büyüyen sektörlerin başında gelen klima hizmetleri, sıcak ve soğuk ortamların vazgeçilmeleri haline gelmektedir.Hizmet bölgeri bazından izmirin butun ilçelerine klima servis hizmeti ile Daikin markasına hizmet vermektedir. Marka tescilli olup ilgili markaya aittir.

 

İzmir bölgesinde şu ilçelerdeyiz; Buca alarko servisi, Karabağlar alarko servisi, bölge alarko servisi, merkez alarko servisi, kombi alarko servisi, termosifon alarko servisi, klima alarko servisi, Gaziemir alarko servisi, Balçova alarko servisi, Narlıdere alarko servisi, bostanlı alarko servisi, Karabağlar alarko servisi, Karşıyaka alarko servisi, üçyol alarko servisi, üçkuyular alarko servisi, şirinyer alarko servisi,  konak alarko servisi, mendres alarko servisi, Bornova alarko servisi gibi bir çok bölgede semtte hizmet vermekteyiz.Günün her saatinde alarko markalı kliam beyaz eşya servis numaramız 489 84 74

 

 

 

 

 Etiket


bornova alarko servisi  alarko klima servisi  alarko klima servisleri  alarko servisiyiz  alarko bornova servisleri