İzmir klima servisi
İzmir klima servisi

güzelbahçe beko klima servisi

GUNUN HER SAATİNDE  BEKO  SERVİSİ HİZMETİ   489 84 74


Telefon:   232 489 84 74 

 FAX :        232 489 84 74

 Gsm:        0537 995 4110
    
 Adres:      Rakım Erkutlu Caddesi No:62A  İZMİR

 E-Mail:     
İzmirservismerkez@outlook.com

 

İzmir beko servis hizmeti ile ısıtma soğutma sistemlerının öncü markaları arasında yer almakta olan beko ürünlerıne firmamız akgül teknik olarak hizmet vermektedir. İzmir beko servisi olarak beko ürünlerinin kombi klima ve Termosifonlarına hizmet vermekteyiz. Beko Servisliği ile firmamızın yaptığı her işlem bir yıl garanti altındadır.

 

İzmirin bütün ilçelerinden beko klima hizmeti verilmekte beko ürünlerine özel servis hizmeti verilmektedir. Gelişen ve büyüyen sektörlerin başında gelen klima hizmetleri, sıcak ve soğuk ortamların vazgeçilmeleri haline gelmektedir. Hizmet bölgeleri bazından izmirin bütün ilçelerine klima servis hizmeti ile beko markasına hizmet vermektedir. Marka tescilli olup ilgili markaya aittir.

Klimanızda meydan gelen arızalara en iyi ve en güvenir hizmeti sunmaktayız. beko klimanız çalışmıyor, beko klimanız az ısıtıyor, beko klimanız soğutma yapmıyor, beko klimanız sesli çalişiyor, beko klimanız bakım istiyor, beko klima gürültülü çalışıyor, beko klima söküm takım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 Etiket


beko güzelbahçe klima servisi  beko güzelbahçe servisleri  beko güzelbahçe servis numaraları