İzmir klima servisi
İzmir klima servisi

İzmir Falke Servisi 489 84 74

İZMİR FALKE KLİMA SERVİSİ 489 84 74

İzmir ‘in tüm bölgelerine sunan klima Akgül teknik Servisimiz anında çözümlerle kesin teşhis ve garantili iş ve işçilikle hizmet verilmektedir. Tecrübeli elemanlarımızla güvenilir hizmeti daima devam etmektedir.

Müşterilerimizin ürünlerinden maksimum derecede verim almasını ve müşteri şikayetlerini en düşük seviyeye indirilmesini sağlamayı amaç edinmekteyiz. Bizleri arayarak güvenilir ve temiz bir şekilde yapılıp teslim edilir. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir.

Çağrı merkezimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için sürekli olarak sizlerden gelen çağrıları beklemektedir.

İzmir Klima Servisi Akgül Teknik Olarak Verdiğimiz Servis Hizmetlerimiz: Klima montajı, klima demontajı, klima gaz şarjı, klima bakımı, klima kumandası, klima onarımı ve tamiri, yedek parça hizmetleri sunmaktayız.

 

                       

 

Klima seçerken bir sonraki adımda rahatınız ve sağlığınız için ses seviyesi ve hijyen havanın kalitesidir. Ionızer teknolojisi ile klimanız mekanın havasını temizlerken kolay çıkarılabilir özel filtreler odanızın hava kalitesini iyileştirir ve partikülleri tutar.

Son olarak yaşam kalitenizi arttıracak teknolojilere bakmakta yarar sağlar. Klimanızı wifi ile uzaktan kontrol etmek için connect teknolojisi, klimanızın konforunu arttırmak için sessiz mod, ekstra hijyen ve temiz hava için ıonızer+ otomatik temizleme, havanın en uygun açıda gelmesi için yumuşak hava teknolojisi, harcanan elektrikten tasarruf etmek için aktif enerji kontrolü. Tüm bu özellikler klimanızın size sunacağı verimi arttırır.

Ayrıca klimanızda meydana gelen arızaları onarmak ya da klimanıza bakım yapmak istiyorsanız  servisimizi  0232 489 84 74 numarasından arayın ve size en iyi hizmeti  sunmaya çalışalım.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0537 995 41 10

MÜŞTERİ İLETİŞİM NUMARAMIZ: 0232 489 84 74 Etiket


izmir falke servisi  falke servisleri izmir  falke konak servisi  falke gaziemir servisi  falke bölge servisi  falke buca servisi  alke teknik servisi  falke izmir yetkili servisi  alke bölge servisleri  fake arızaları  falke bornova servisi  falke narlıdere servisleri  falke balçova servisi  falke menderes servisi