İzmir klima servisi
İzmir klima servisi

Şemikler carrier klima servisi

GUNUN HER SAATİNDE  CARRİER SERVİSİ HİZMETİ   489 84 74


Telefon:   232 489 84 74 

 FAX :        232 489 84 74

 Gsm:        0537 995 4110
    
 Adres:      Rakım Erkutlu Caddesi No:62A  İZMİR

 E-Mail:     
İzmirservismerkez@outlook.com

 

İzmir Carrier servis hizmeti ile ısıtma soğutma sistemlerının öncü markaları arasında yer almakta olan Carrier ürünlerıne firmamız akgül teknik olarak hizmet vermektedir. İzmir Carrier servisi olarak Carrier ürünlerinin kombi klima ve Termosifonlarına hizmet vermekteyiz. Carrier Servisliği ile firmamızın yaptığı her işlem bir yıl garanti altındadır.

 

İzmirin bütün ilçelerinden Carrier klima hizmeti verilmekte Carrier ürünlerine özel servis hizmeti verilmektedir. Gelişen ve büyüyen sektörlerin başında gelen klima hizmetleri, sıcak ve soğuk ortamların vazgeçilmeleri haline gelmektedir. Hizmet bölgeleri bazından izmirin bütün ilçelerine klima servis hizmeti ile Carrier markasına hizmet vermektedir. Marka tescilli olup ilgili markaya aittir.

Klimanızda meydan gelen arızalara en iyi ve en güvenir hizmeti sunmaktayız. Carrier klimanız çalışmıyor, Carrier klimanız az ısıtıyor, Carrier klimanız soğutma yapmıyor, Carrier klimanız sesli çalişiyor, Carrier klimanız bakım istiyor, Carrier klima gürültülü çalışıyor, Carrier klima söküm takım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 Etiket


şemikler carrier klima servisi  şemikler carrier servisi  şemikler carrier servis numaraları