Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Akgül Teknik Servis

Akgül Teknik Servisi – İzmir Klima Servisi

Klima servisi sektöründe 2008'den beri hizmet veren Akgül teknik servisi uzman kadrosuyla İzmir ilinin her içesine servis hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Akgül teknik servisi – İzmir klima teknik servisi olan firmamız bölge halkı başta olmak üzere tüm çevre bölgelere en kaliteli hizmetlerini çok daha kısa sürede en güvenilir şekilde yardımcı olmaktadır. İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz ve en son sistem teknolojik ekipmanlar ile en hızlı bir şekilde sorunlar çözüm bulmaktadır.

 

Profesyonel Teknik Serviste Lider Firma

Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti ve güvenliğini ilk sırada tutan firmamız her zaman teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Böylece her türlü yenilikçi gelişmeler ile tüm klima sorunları ve arızaları en doğru teknikler kullanılarak çok daha kısa sürede firmamız tarafından çözüm bulmaktadır. Her geçen gün daha da kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamız bünyesinde çalışmakta olan uzman eğitim almış profesyonel ustalarımız klimalarınızın tam verimle çalışmasını sağlamaktadır.

Tüm marka ve modellerde olan klima çeşitlerinin arıza ile bakımları için hiç zaman kaybetmeden İzmir klima teknik servisi hizmetleri için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İzmir ilimizin en güvenilir teknik servisi olarak profesyonel ekibimiz her konuda yardımcı olurken merak ettikleriniz için en doğru bilgileri sizlere sunmaktadır.

 

Akgül Klima Teknik Servis Hizmet Türleri

Günümüzde yer alan pek çok teknik servisi firmaları arasında her zaman başarılı işlere attığı imzalar ile firmamız lider konumda yer almaktadır. Klima servis hizmetleri ile hem bireysel hem de kurumsal firmalara hizmet veren firmamız bünyesinde gelişmeye ve büyümeye ara vermeden devam etmektedir.

Klima bakım, klima onarım, klima montaj, klima tamir hizmetleri veren firmamızda her zaman garantili ve kaliteli hizmetleri çok daha ekonomik çözümler sunularak almanız mümkün olmaktadır. Akgül klima teknik servis fiyatları firmamızda bütçeleri zorlamadan çok daha uygun olmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet veren firmamız için müşterilerimizin güvenliği ve hizmetimizden memnun kalması çok daha önemli olmaktadır.

Size En Yakın Gezici Mobil Servis Aracımıza Ulaşmak İçin